Pro lepší život

s roztroušenou sklerózou

To podpořím

Potřebuji pomoci


20. Svatoanenské slavnosti - úspěšně jsme zbourali bariéry mezi světem zdravých a hendikepovaných.

Připravované akce

!!!AKCE PRO KLIENTY!!!   BOHUŽEL ZRUŠENA  
Oblíbený princ ze Šíleně smutné princezny přijede do Hradce Králové do Restaurace U Letců zazpívat hity mládí...Loni byl koncert super a pan Neckář zpíval jak zamlada:-)
!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
Naše obětavá Arnika nás opět pozvala mezi své kamarády na Jezdecký klub do Zálesí na závody koní v parkuru. O tuto příjemnou letní akci je mezi klienty velký zájem. To také díky pohostinnosti Arniky. DĚKUJEME♥
!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
Devítka je folková hudební  skupina, založená v roce 1992. V jejím středu je kytarista, zpěvák a skladatel Honza Brož. Patnáct let jste ho spolu s Jindřiškou Brožovou  mohli  vídat i  ve skupině Žalman a spol. Těšíme se!
Naši přátelé a podporovatelé, folkoví nadšenci a muzikanti, manželé Šimkovi z Jaroměře, pořádají již podruhé v krátké době další koncert s výtěžkem pro Domov sv. Josefa. Tentokrát Křest CD Petra Vašiny a Míši Mádlové. Jako hosté vystoupí duo manželů Šimkových 2Jaja.
!!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
Slavnostní zahájení 67. Mezinárodního folklorního festivalu a předání ocenění Mistr tradiční rukodělné výroby.
Loni jsme byli také...

Poslední články

všechny články

I letos se tak v Domově sv. Josefa uskutečnil pod záštitou mezinárodní organizace CISV https://cisv.org/ dobrovolnický program, který zde proběhl už třikrát, a to v letech 2017, 2019 a 2020. Členské asociace CISV působí ve více než 60 zemích a více než 200 městech po celém světě.

TISKOVÁ ZPRÁVA, Žireč, Dvůr Králové n. L., 26.7.2021
„Práci zaměstnanců Domova sv. Josefa poznáte po ovoci“, zaznělo z úst generálního vikáře Mons. Jana Paseky při slavnostní poutní mši svaté. A skutečně lahodným ovocem byly 20. Svatoanenské zahradní slavnosti aneb slavnosti bez bariér, které se v Žirči uskutečnily v sobotu 24.7.2021. 

Nápad na pravidelná tvůrčí setkávání (nejen lidí s roztroušenou sklerózou) vznikl během kratičkého rozhovoru v kavárně Damián s klientem Pavlem Mrštinou, který proslul v Domově sv.Josefa svými vtipnými verši.

Studentka psychologie Barbora Vobořilová uskutečnila v rámci své bakalářské práce výzkum na téma PSYCHOLOGICKÉ DOPADY ROZTROUŠENÉ SKLERÓZY NA ŽIVOT ČLOVĚKA A JEHO HODNOTY a podnikla rozhovory s nemocnými. Přečtěte si nejčastější doporučení přímo od klientů s ereskou.

Při rozhovoru s paní Š. se člověk nemůže neusmívat, sálá z ní pozitivní energie. Rozpovídala se o tom, co je podle ní důležité pro lidi s roztroušenou sklerózou. 

Domovský zpravodaj 
Buďte s námi v kontaktu.
Přihlašte se k odběru.  

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   

6.12.2020

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031