Pro lepší život

s roztroušenou sklerózou

To podpořím

Potřebuji pomoci


Kopie návrhu 2109_FCB - Bylinkobraní událost (1)

Připravované akce

Domov sv. Josefa a MS rehab z.s. vás zve na letošní 4. konferenci.  Je určena pro odbornou veřejnost, tedy terapeuty, pečující i ošetřující personál v zařízeních, kde se s touto diagnózou nejčastěji setkávají. Na konferenci vystoupí přední odborníci, kteří se problematice roztroušené sklerózy věnují.
Chtěli byste vědět, jestli bylinky skutečně léčí? Máte chuť se dobře pobavit v příjemném prostředí? Myslíte si, že pomáhat hendikepovaným dává smysl? Pak je to jasné. Přijeďte v neděli 26.9. do Žirče sklidit s námi bylinkovou úrodu. Přijeďte na BYLINKOBRANÍ!
Vstoupila do Vašeho života roztroušená skleróza? Řešíte věci, se kterými jste se dosud nepotkali? Máte plnou hlavu otázek?
Vzdělávací semináře pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby jsou v plném proudu. Neváhejte, přihlaste se!

Poslední články

všechny články

Stále více Čechů nezapomíná sepsat poslední vůli: Koalice Za snadné dárcovství při příležitosti Mezinárodního dne závětí od 13. září do 12. října vyhlašuje Měsíc dobročinné závěti.

Kostel sv. Anny je srdcem Areálu Žireč. Skrývá v sobě nejedno tajemství. Díky projektu „Restaurování oltáře Zasnoubení Panny Marie“ a průzkumu ak. mal. Evy Kolmanové nám byl poodhalen dávný příběh oltářního obrazu, který jako zázrakem přežil ničivý požár v roce 1825. 

Rok 2020 bude pro nás spojen s tzv. pandemií covidu a s opatřeními, která ovlivnila naše životy a také činnost našich středisek, která i přes všechna omezující opatření sloužila našim klientům a pacientům. Podívejte se jaký byl tento výjimečný rok v Domově sv. Josefa v číslech (od str. 42).

Pečujete-li o osobu s roztroušenou sklerózou nebo máte-li sami eresku, pak je tento článek právě pro Vás. Naše terapeutky natočily krátká instruktážní videa, díky kterým si budete moci zacvičit ještě dnes z pohodlí Vašeho domova. V prvním videu se dozvíte, jak pomocí jednoduchých dechových cviků trénovat posílení svalů.

I letos se tak v Domově sv. Josefa uskutečnil pod záštitou mezinárodní organizace CISV https://cisv.org/ dobrovolnický program, který zde proběhl už třikrát, a to v letech 2017, 2019 a 2020. Členské asociace CISV působí ve více než 60 zemích a více než 200 městech po celém světě.

Domovský zpravodaj 
Buďte s námi v kontaktu.
Přihlašte se k odběru.  

Odborná poradna
pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby

Akce pro klienty
divadlo, kino, nákupy, výlety, koncerty, ...

4. Konference o roztroušené skleróze

program, registrace na konferenci

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   

6.10.2020

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031