DOMOV SVATÉHO JOSEFA

Pro lehčí život 
s roztroušenou sklerózou

Domov svatého Josefa je jediným lůžkovým zařízením v Česku pro nemocné roztroušenou sklerózou. Nabízíme pobytové služby, ale i poradenství a pomoc doma.

Jsme nestátní neziskové zdravotnické zařízení a bez pomoci dárců bychom se neobešli. Proto děkujeme všem, kteří nás podporují. 

POTŘEBUJI POMOC >

 

CHCI VÁS PODPOŘIT >

 

 

Připravované akce

Přijměte naše pozvání nejen na seminář, ale i společné setkání v příjemném prostředí areálu Domova sv. Josefa v Žirči u Dvora Králové nad Labem.

Poslední články

všechny články

Letošní Bylinkobraní se neslo v duchu oslav 100 letého výročí charity. Na akci dorazilo téměř 500 lidí a ukázali, že jim pomoc hendikepovaným není lhostejná. Výtěžek putoval na vybudování nového výtahu pro odlehčovací službu.

Ceny SDGs jsou světově unikátním oceněním za naplňování globálních cílů OSN. Přinášejí zajímavou příležitost pro firmy všech velikostí, neziskové organizace, města i školy, aby ukázaly, jak pomáhají svým podnikáním a činností aktivně naplňovat principy udržitelného rozvoje.

Závěť pomáhá! Stále víc lidí pomáhá nejen za svého života, ale i po něm. I vy můžete v závěti pamatovat na neziskovku, která je vám blízká. Za notáře neplatíte nic. Od 13. září do 12. října totiž probíhá Měsíc dobročinné závěti. 

21. Svatoanenské slavnosti jsou za námi a cíl se podařilo splnit. Společně jsme úspěšně zbourali bariéry mezi světem zdravých a hendikepovaných.

I letos jsme měli v Domově sv. Josefa týdenní návštěvu deseti dobrovolnic z Prahy. Kdysi to začalo jako oficiální mezinárodní spolupráce zaštítěná organizací CISV   

Poradna
pro nemocné i pro pečující osoby

Darujte Domovenku
pomůžete nemocným

Odebírejte zpravodaj 
Přihlaste se k odběru zpravodaje  

Akce pro klienty
divadlo, kino, nákupy, výlety, koncerty

Kalendář

   

Říjen 2020

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031