Pomáháme lidem s roztroušenou sklerózou
žít plnohodnotný život.

Domov sv. Josefa - roztroušená skleróza

Zjistit více

 

Připravované akce

Pomozte nám získat 5000 DOMOVENEK pro lidi, kteří jsou sami doma s roztroušenou sklerózou. Darujte DOMOVENKU a naši odborníci zajistí zbytek. Pomohou pacientům a jejich pečujícím zvládnout nemoc doma. 1 DOMOVENKA = 286 Kč = 1 HODINA odborného poradenství = 1 HODINA, kdy na to nebudou sami.

Poslední články

všechny články

 “Bylo mi osmnáct let a studovala jsem SŠ zdravotnickou, když se dostavila má první ataka. Ochrnul mi lícní nerv. Ve dvaceti letech, když jsem pracovala jako zdravotní sestra v Plzeňské nemocnici, mi v průběhu dvou měsíců ochrnula levá půlka těla. 

Domov svatého Josefa přináší sérii tří článků o roztroušené skleróze v období coronaviru, přeložených ze serveru https://www.mssociety.org.uk/. Multiple Sclerosis Society je největší charita ve Velké Británii, která je zde pro lidi postižené roztroušenou sklerózou. Byly přeloženy body, které platí všeobecně a nevztahují se pouze na území VB.

Přes všechna důsledná opatření bylo na dvou odděleních Domova sv. Josefa zjištěno několik případů nákazy koronavirem. Se situací se snažíme co nejlépe vypořádat. Přinášíme Vám aktuální informace a prosíme, buďte s námi v těchto náročných chvílích.​​​​​​​

V létě vedrodobře, v zimě zimataky. Stará okna jdou do důchodu. Nová okna jsou již v Domově sv. Josefa. Máme sklerózu a okno už máme taky. Díky Vám! Jako poděkování za podporu mnoha dárců přinášíme příběh toho, jak Domov k novým oknům přišel.

Péče o zdraví během pandemie Covid-19 nebyla nikdy více důležitá, tvrdí skupina rehabilitačních vědců RS v nedávno uveřejněném článku. Důvodem pro toto tvrzení je fakt, že pandemie narušuje životní návyky a mechanismy související se zvládáním už tak náročné nemoci.

  

Poradna - onmouseout

Koncert Anny K

Koncert zpěvačky Anny K v náchodském Beránku se ze dne 3.12.2020 přesouvá na jaro 2021 kvůli koronaviru. O přesné termínu Vás budeme informovat. Zakoupené lístky zůstávají platné. Děkujeme za pochopení!

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   

Říjen 2020

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031