Pro lepší život

s roztroušenou sklerózou

To podpořím

Potřebuji pomoci


Připravované akce

"Putujeme pro druhé" je podtitul již 4. ročníku tradiční Benefiční poutě pro Domov sv. Josefa, kterou organizuje poutník Petr Hirsch. Staňte se na 3,5 dne poutníkem na svatojakubské cestě. Poznáte přírodní krásy Broumovska i Královédvorska a ještě přitom podpoříte nemocné roztroušenou sklerózou.
!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
Neúnavná a obětavá Arnika, z.s. opět připravuje oblíbenou akci Vítání léta. Z minulosti můžeme tušit, že bude myslet na potěšení duše i těla a tak se necháme překvapit a už teď se těšíme. Děkujeme!!!♥♥♥
A je to tady! Příprava jarní série vzdělávacích seminářů 2021 pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby je v plném proudu. Zahajujeme příjem přihlášek. Vstoupila do Vašeho života roztroušená skleróza? Řešíte věci, se kterými jste se dosud nepotkali? Máte plnou hlavu otázek? Neváhejte, přihlaste se!  

Poslední články

všechny články

Kostel je odjakživa místem, kde se můžeme usebrat, zahodit každodenní starosti, přiblížit se k Bohu. Kostel je však také místem setkávání lidí a krásný prostor pro pořádání kulturních akcí. Jednou z nich je i Noc kostelů. Ta žirečská proběhla 28.5.2021 a stálo to za to.

"Ať nám svítí naděje." "Kéž bych byl zdravý." To byla nejčastější přání klientů Domova sv. Josefa při sázení slunečnic. Sázení probíhalo v rámci celorepublikové akce Rozsviťme Česko na podporu lidí s roztroušenou sklerózou. Přečtěte si, jak to celé dopadlo.

V pátek 30.4. bylo ještě k rozvolnění opatření daleko. Krásné prostředí kavárny Café Damián, ve kterém by si svůj šálek kávy za normálních okolností vychutnávali klienti i návštěvníci Domova, čekalo v tichosti na své probuzení z více než půlročního spánku. To nastalo v 9.30 hodin díky jednomu nápadu a neodolatelné touze tvořit…  

Domov sv. Josefa se opět zúčastnil projektu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ Nadačního fondu TESCO. Naše organizace se zapojila hned ve dvou obchodních domech – ve Dvoře Králové nad Labem a v Jaroměři a v obou jsme se probojovali mezi první 3 projekty. 

Věříme, že nám to pandemická situace dovolí! Věříme, že se v letošním roce uskuteční tradiční i nově zařazené akce! Srdečně Vás na ně zveme! Přijďte společně s lidmi s roztroušenou sklerózou oslavit 20. výročí Domova sv. Josefa.

Domovský zpravodaj 
Buďte s námi v kontaktu.
Přihlašte se k odběru.  

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   

17.10.2020

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031