Pomáháme nemocným roztroušenou sklerózou žít plnohodnotný život.

Roztroušená skleróza je jedno z nejčastějších a nejvážnějších neurologických onemocnění, které způsobuje postupné ochabování svalstva.

Domov sv. Josefa je modelové a jediné zařízení v České republice, které poskytuje nemocným roztroušenou sklerózou komplexní lůžkovou péči zaměřenou na specializovanou rehabilitaci.

• 1 poslání • 5 cílů • 480 pobytů ročně • 18 937 hodin rehabilitace za rok •


"Domov není místo, kde bydlíš,
ale místo, kde Ti rozumějí."   Ch. Morgenstern

 

Připravované akce

-AKCE PRO KLIENTY-
Tentokrát do Lázní Bělohrad pojedeme za známou scénáristkou, spisovatelkou publicistkou a vydavatelkou, Halinou Pawlovskou. Těšíme se na její optimismus a humor:-)  
- AKCE PRO KLIENTY-
V rámci festivalu Divadlo Evropských regionů pojedeme do Klicperova divadla na příběh nejslavnějšího trojúhelníku všech dob v originální  adaptaci.
- AKCE PRO KLIENTY-
Jeden z nejpopulárnějších zpěváků současné doby zavítá na nedalekou přehradu Les Království do Štěrbovy vily. Těšíme se moc!
Naše největší prezentační a benefiční akce slaví plnoletost - tedy 18. svíčku na dortu. Přijďte ztrávit pohodový den uprostřed léta do areálu Žireč. Bohatý kulturní program je připraven. Na své si přijdou všichni členové rodiny.

Poslední články

všechny články

Letos by měly na pomyslném dortu 18 svíček! A to už je „dospělost“ – ano, tak dlouho trvá tradice, Slavností bez bariér.  ZVEME VÁS na 18. ročník Svatoanenských zahradních slavností. Bariéry budou padat v sobotu 27. července 2019 od 10. hodiny. 

První červnovou neděli odpoledne jsme v Domově sv. Josefa přivítali poutníky, kteří šli 3,5 denní pouť na podporu našeho jediného zařízení pro nemocné roztroušenou sklerózou.

Sportovně založení obyvatelé z Brzic (cca 10 km) nám přispěli na nová okna! Sami se nabídli, že volejbalový turnaj v sobotu 25. 5. pojmou jako benefiční a výtěžek věnují našim nemocným.  Pokladničku ještě doplnili v neděli při Dni dětí!

V našem barokním areálu pořádáme různé akce, na které zveme širokou veřejnost. Ačkoliv si vždy objednáváme krásné počasí, uvažovali jsme o pořízení nějakého pěkného stanu, který by nás ochránil před případným sluníčkem i deštěm.

Městečko Chodouň  (9 km od Berouna) není velké, má 689 obyvatel.  Ale jeho obyvatelé mají velká srdce. Každým rokem pořádají akci pod názvem Dobročinný jarmark. Téma letošního jarmarku byla Magda S. a její nemoc roztroušená skleróza.

  

   

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   

8.9.2019

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30