Pomáháme nemocným roztroušenou sklerózou žít plnohodnotný život.

Roztroušená skleróza je jedno z nejčastějších a nejvážnějších neurologických onemocnění, které způsobuje postupné ochabování svalstva.

Domov sv. Josefa je modelové a jediné zařízení v České republice, které poskytuje nemocným roztroušenou sklerózou komplexní lůžkovou péči zaměřenou na specializovanou rehabilitaci.

• 1 poslání • 5 cílů • 480 pobytů ročně • 18 937 hodin rehabilitace za rok •


"Domov není místo, kde bydlíš,
ale místo, kde Ti rozumějí."   Ch. Morgenstern

 

Připravované akce

- AKCE PRO KLIENTY-
Naše klienty v hojném počtu (16!!) doprovodí cizinci  "z celého světa" tentokrát do Safari parku ve Dvoře Králové nad Labem. Děkujeme ZOO i dobrovolníkům
-AKCE NEJEN PRO KLIENTY-
Mladí cizinci, kteří u nás tráví 2 týdny prázdnin a věnují se naším nemocným, připravili i koncert nejen pro klienty. Děkujeme!
-AKCE PRO KIENTY-
Písničkář František Nedvěd přijede zazpívat pro své fanoušky tentokrát do Štěrbovy vily na přehradu a naši klienti budou také u toho...
- AKCE PRO KLIENTY-
Klienti se podívají i do přírody. Doprovodí je dobrovolníci "z celého světa". Autem se dopraví k mostu ve Stanovicích a odtud, kdy už nebude takový provoz je dobrovolníci doprovodí až na perlu baroka- Kuks.
-AKCE PRO KLIENTY-
Opravdová prázdninová atmosféra bude na koupališti na Vřešťově při písničkách kapely "Jízda". Léto, budiž pochváleno:-)

Poslední články

všechny články

ZVEME VÁS na 18. ročník Svatoanenských zahradních slavností aneb slavnosti bez bariér. Bariéry budou padat v sobotu 27. července 2019 od 10.00 hodin. 

První červnovou neděli odpoledne jsme v Domově sv. Josefa přivítali poutníky, kteří šli 3,5 denní pouť na podporu našeho jediného zařízení pro nemocné roztroušenou sklerózou.

Sportovně založení obyvatelé z Brzic (cca 10 km) nám přispěli na nová okna! Sami se nabídli, že volejbalový turnaj v sobotu 25. 5. pojmou jako benefiční a výtěžek věnují našim nemocným.  Pokladničku ještě doplnili v neděli při Dni dětí!

V našem barokním areálu pořádáme různé akce, na které zveme širokou veřejnost. Ačkoliv si vždy objednáváme krásné počasí, uvažovali jsme o pořízení nějakého pěkného stanu, který by nás ochránil před případným sluníčkem i deštěm.

Městečko Chodouň  (9 km od Berouna) není velké, má 689 obyvatel.  Ale jeho obyvatelé mají velká srdce. Každým rokem pořádají akci pod názvem Dobročinný jarmark. Téma letošního jarmarku byla Magda S. a její nemoc roztroušená skleróza.

  

   

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   

Červen 2019

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930