Přidejte se k týmu Domova sv. Josefa ...

... získejte práci, která Vás baví!

 

Přijmeme brigádníky do přímé péče na letní brigádu i příležitostnou (nepravidelnou) celoroční výpomoc. Výhodou je vzdělání v oboru ošetřovatel/ka, pečovatel/ka, ale není to podmínkou. Bližší informace: Ing. Dagmar Flosová, personalistka, e-mail: flosova@dsj-zirec.cz, tel.: 491 610 605

Zájemce prosíme o vyplnění přiloženého dotazníku (dokument MS Word)přiloženého dotazníku a jeho odeslání naší personalistce (flosova@dsj-zirec.cz)

Pro výběrové řízení (výběr uchazečů o zaměstnání) na zvolenou pracovní pozici bude společnost Oblastní charita Červený Kostelec IČO: 48623814, 5. května 1170, 549 41  Červený Kostelec, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení (výběru uchazeče o zaměstnání). V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Volná pracovní místa - pozice vhodné i pro absolventy

Práce v nových prostorech, která dává smysl

  • příjemné pracovní prostředí, ve kterém se snoubí barokní architektura s moderním vybavením
  • přátelský kolektiv tvořící atmosféru opravdového domova
  • smysluplná práce - pomoc nemocným roztroušenou sklerózou
  • zapojení do inovativních projektů péče o pacienty
  • ubytování v zámeckém areálu Domova sv. Josefa

 

 

Firemní benefity - staráme se o Váš osobní i profesní růst

  • 5 dní dovolené navíc
  • obědy za symbolickou cenu 10 Kč
  • příspěvky na dovolenou, kurzy, školné, kulturní akce, sport, zdravotní péči a mnoho dalších benefitů
  • podpora vzdělávání, profesního i kariérního růstu
  • možnost zdarma navštěvovat benefiční a kulturní akce Domova sv. Josefa

 

 

 

  

   

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031