VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - FYZIOTERAPEUT

Náplň práce:

  • samostatná diagnostika a fyzioterapie klientů v různých stádiích roztroušené sklerózy na neurofyzilogickém podkladě a s pomocí dalších technik a pomůcek (Redcord, Bosu, Flowin, Kinesiotaping, Lymfodrenáž a další),
  • sestavování rehabilitačního plánu ve spolupráci s lékařkou a vedoucím fyzioterapeutem,
  • provádění kontrolních a závěrečných posouzení efektu terapie,
  • spolupráce s dalšími členy odborného týmu,
  • odborné zvyšování kvalifikace,
  • přednášková činnost na odborných konferencích,
  • zapojení do inovativních projektů.

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru fyzioterapie – VŠ (vhodné i pro absolventy) nebo VOŠ s min. praxí 1 rok,
  • kurzy na neurofyziologickém podkladu či další kurzy výhodou,
  • ochotu vzdělávat se,
  • aktivní a proklientský a empatický přístup k lidem,
  • pečlivost, spolehlivost a schopnost týmové práce,
  • čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:

  • pracoviště s moderním vybavením a tendencí se neustále rozvíjet,
  • zajímavé mzdové ohodnocení ve výši 22 000 – 25 000 Kč/měsíc,
  • možnost pracovat na plný i částečný úvazek,
  • stravování v místě pracoviště a příspěvek na něj,
  • podpora dalšího vzdělávání a profesního růstu,
  • prémiové ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvky na rekreaci, sport, kulturu, zdravotní ošetření,
  • ubytování v barokním areálu.

Bližší informace: Ing. Dagmar Flosová, personalistka, tel.: 491 610 605,

 e-mail: flosova@dsj-zirec.cz

www.domovsvatehojosefa.cz

Pomáhejte s námi!

Kalendář

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031