S vnoučaty do ZOO

S vnoučaty do ZOO

… to spousta z nás chodí. Ale s těmi JEŽÍŠKOVÝMI? To už asi není tak obvyklé! A právě to si přála pro Láďu naše Hanka. A čárymáryfuk – přání bylo splněno J … Postarala se o to paní Klára se svým manželem a dvěma malými dětmi v rámci projektu JEŽÍŠKOVA VNOUČATA.

Před loňskými Vánocemi se rozhodli tento dárek našim klientům věnovat a nyní vše zrealizovali. Hanka s Láďou dostali za úkol pouze se nechat dovézt k ZOO Praha a zde se jim Klára s rodinou postarali o úžasný den. A jak ho viděli Hanka a Láďa ?

Hanka … Bylo to bezvadné! Věnovali se nám všichni a navíc bylo krásné počasí, malé děti byly bezva kamarádi ( holčičky 5 + 1,5 ). Chodili jsme po ZOO, všichni jsme si dali výletový párek v rohlíku. Výhled na Prahu byl luxusní a díky stromům jsme ani nebyli moc uvaření. Pozvali jsme Kláru s rodinou k nám „domů“ do Domova – prý přijedou v létě na víkend a chtějí navštívit zase to naše okolí. Jsou to fakt příjemní lidé J

Láďa … [JS1] Jsou to vlastně moji „sousedi“ – bydlel jsem na Břevnově, kde oni teď žijí. Klára s rodinou jsou moc fajn. Nejvíc se nám líbili sloni – u těch jsme si to s dětmi moc užili!

Hanka s Láďou děkují Kláře a její rodině za krásný den - dárek od Ježíška a těší se na letní setkání v Žirči v Domově sv. Josefa.

  

   

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930