Poděkování

Poděkování

Ráda bych touto cestou poděkovala zaměstnancům zařízení Domova svatého Josefa. Slogan „Domov není místo kde bydlíš, ale místo, kde Ti rozumí“ je tu skutečně naplněný, pravdivý a především živý.

Svůj domov jsem tu našla v roce 2013. Předcházelo tomu několik ozdravných pobytů jednou do roka. Kdo by řekl, že v roce 2002, kdy jsem tu byla prvně, jsem po návratu domů konstatovala, že „už nikdy“. Dnes se tomu usmívám a jsem poučena, že „Nikdy neříkej nikdy“. Co se jindy může zdát ne příliš dobré, se časem může obrátit v to nejlepší.

Jsem tu ráda nejen pro samotné kouzlo a krásu areálu Domova sv. Josefa a nového domu sv. Damiána, kde od roku 2016  bydlím, ale především pro lidskost a hřejivost přístupu celého personálu k nám, lidem takto postiženým. Jejich úsměv, rada, vstřícná a nevtíravá pomoc je to, co vím, že není vždycky samozřejmé. I oni mají svá každodenní trápení a přesto dokáží být člověčí v každém ohledu.

Neuvěřitelně mne překvapilo a pochopitelně i dojalo velkolepé pojetí oslovy narozenin mých a mého přítele, kterou uspořádala v březnu děvčata z Café Damián. Pro někoho samozřejmost, pro nás úžas a radost!  

Takže ještě jednou. Děkuji za sebe, ale vím, že by se přidali k poděkování i ostatní „z nás“. Děkuji, milý personále, děkuji za Tvou obětavost a snahu dělat domov místem, kde Ti rozumí...

Škoda jen, že takových míst není zatím více. I jiní lidé nemocní RS by si zasloužili  mít domov, kde je štěstí v našem neštěstí žít.

Hana Šarounová, obyvatelka Domova sv. Josefa, Domu sv. Damiána

Podpořte Domov sv. Josefa

 

Den všech

Koncert Pavla Šporcla

20. 3. 2018, divadlo Jaroměř

Arnika slaví 15 let

Arniko, blahopřejeme k vašemu výročí a moc děkujeme za všechno, co děláte pro klienty našeho Domova!

Děkujeme za Vaši podporuDěkujeme našim dárcům

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930