MaRS 2018 - Přijďte si s námi zacvičit!

MaRS 2018 - Přijďte si s námi zacvičit!
Přijďte si s námi zacvičit. Již posedmé se koná celostátní akce Maraton s Roztroušenou Sklerózou, cvičení jako vyjádření solidarity s takto nemocnými, a již potřetí se sejdeme v Domově sv. Josefa. My cvičíme! Zapojíte se také?

Záštitu nad akcí MaRS 2018 převzal pro Domov sv. Josefa opět Ing. Jan Jarolím – starosta Dvora Králové n. L. Upřímně děkujeme!

Jste jako my? Schopní, méně schopní či všeho schopní? Čekáme na Vás opět po roce u nás v Domově. Pohyb totiž není závislý jen na zdravotním stavu, ale hlavně na chuti! Našim cílem je STOVKA CVIČÍCÍCH !!! Přijďte tedy aspoň na chvilku – s přáteli, dětmi, kolegy … Nabídneme Vám jako obvykle kruhový trénink pod vedením našich rehabilitačních pracovníků. Za loňský výtěžek jsme dovybavili rehabilitaci činkami, overbally, thera-bandy a dalšími pomůckami. Ten letošní přidáme k potřebným 200tis. Kč na celoplošné transportní zařízení do Domu sv. Kláry. Více o akci MaRS: http://maratonmars.cz/co-je-to-mars/

 

Akci můžete podpořit nákupem ČESTNÉ VSTUPENKY!!
Pokud chcete čestnou vstupenku zaslat, uveďte prosím do dárcovského formuláře Vaši adresu (v opačném případě na Vás bude čekat při vstupu na akci). Čestnou vstupenku můžete zakoupit, i když se akce nezúčastníte – jako vyjádření Vaší podpory našemu zařízení a všem jeho obyvatelům. Děkujeme Vám! ☺.

 

 

OBČERSTVENÍ: kavárna u sv. Damiána otevřena a připravena

VÝBAVA:

  • povinná: elán a chuť se hýbat, sportovní oblečení a obuv, ručník
  • nepovinná: empatie a malý finanční obnos jako dobrovolné vstupné

DĚKUJEME VÁM, že s námi pomáháte! Děkujeme, že Vašim cvičením a Vaší podporou vyjadřujete solidaritu nemocným roztroušenou sklerózou.

Více info Facebooku Domova sv. Josefa.
Kontakt: Míša Hospodková, hospodkova@dsj-zirec.cz, 491 610 604

  

   

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031