Kalendář akcí

Neuvěřitelné, co se v Domově sv. Josefa stalo právě dnes 1.4.2019! Při čištění kašny na náměstí v Žirči byla nečekaně objevena ropa! Pro Českou republiku naprosto nevídaná situace! Informaci o této senzační zprávě přináší jako první zpravodajský server www.nevimky.cz provozovaný portálem Neznam.cz. Čtěte více na odkazu níže.
- AKCE PRO KLIENTY-
Zábavná, aktuální hra, tragikomedie a satira, která rezonuje s dnešní dobou a dokáže zesměšnit negativa naší současnosti. Hrají: Ondřej Kavan, Kristýna Hrušínská, Zdeněk Hruška, Miluše Šplechtová a další.
DIVADLO NA JEZERCE PRAHA.
- AKCE PRO KLIENTY-
Koncert známé zpěvačky a "Saxany" Petry Černocké s kytaristou Jiřím Pracným pojedeme navštívit ke kolegům do Červeného Kostelce a podpořit tak první Hospic Anežky České.
- AKCE PRO KLIENTY-
Nejoblíbenější akce pro klienty. Nákupy dle vlastního výběru s posezením při kávičce a něčem dobrém ve Středověké krčmě.
-AKCE PRO KLIENTY-
Návštěva nedalekého ZOO Parku, s doprovodem zaměstnanců z ČEZu. Naši přátelé v ZOO nám slíbili ukázat i místa, běžně nepřístupná, možná dovolí i pohlazení nějakého zvířátka... Moc děkujeme.
- AKCE PRO KLIENTY-
Český rozhlas Hradec Králové vyhlašuje každoročně anketu "Šaramantní osobnost" a tento večer se rozhodne, kdo vyhrál. Celé jaro mohou posluchači posílat svůj hlas pro 10 finálních jmen osobností s šarmem. Děkujeme za vstupenky ČRo HK!
-AKCE PRO VEŘEJNOST I KLIENTY-
V  kostele sv. Anny v našem areálu zazní skladby od baroka po současnost v podání hudebního tělesa Porta Benefica s Marianem Jurečkou. Výtěžek poputuje na nová okna.

  

   

18. Svatoanenské slavnosti

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   

Duben 2019

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930