Kalendář akcí

Naši klienti pojedou na nejúspěšnější rockovou kapelu Kabát, která bude koncertovat v rámci podzimního turné ve Fortuně Aréně v Hradci Králové. Vstupenky máme už od Vánoc:-)
Těšíme se.  
Vánoce se pomalu blíží, nedaleko odtud  - ve Dvoře Králové vyrábí ozdoby na stromeček a vyváží  téměř do celého světa. Do tajů výroby zasvětí i naše klienty. Děkujeme.  
O kapele Vypsaná fixa můžeme číst: Vypsaná fiXa je pardubická skupina mající základy v rocku, obohaceném o prvky jiných žánrů. S klienty na ni jedeme poprvé a to do nových prostor haly Denoche do Hradce Králové.
Koncert  k 17. listopadu. účinkují: Jiří Suchý, Jaroslav Hutka, Jiří Dědeček, Spirituál kvintet.
Nejoblíbenější činnost pro naše klienty. A v listopadu to bude možná ještě žádanější...vždyť budou mít příležitost nakoupit si před Vánoci. Díky, Arniko!
Bláznivá komedie známých anglických dramatiků o tom, že i prostorná exkluzivní ložnice může být náhle těsná…Hrají: Mahulena Bočanová, Lukáš Vaculík aj.
Třetí díl trilogie ZAHRADNICTVÍ. Filmy se odehrávají na pozadí nejdramatičtějších období minulého století a časově předchází oblíbenému snímku Pelíšky.
Tradiční předadventní trhy v sousedním barokním areálu na Kuksu. Možná nás doprovodí pracovníci z firmy Farmet z České Skalice, uvidíme:-)
Benefiční koncert pro Hospic Anežky České navštívíme rádi v Beránku v Náchodě. Popularita členů kapely dává záruku kvalitní zábavy po stránce obsahové i hudební. Těšíme se.  
Nastávající adventní náladu a atmosféru všem návštěvníkům koncertu navodí stálice na kulturní scéně kapela Hradišťan s Jurou Pavlicou. My se budeme také ladit:-)

Podpořte Domov sv. Josefa

 

Koncert Pavla Šporcla

20. 3. 2018, divadlo Jaroměř

Arnika slaví 15 let

Arniko, blahopřejeme k vašemu výročí a moc děkujeme za všechno, co děláte pro klienty našeho Domova!

Děkujeme za Vaši podporuDěkujeme našim dárcům

Kalendář

   

Listopad 2017

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930