Kalendář akcí

Celostátní akce na podporu nemocných RS pořádá Domov sv. Josefa již podruhé. Dobrá atmosféra zaručena. Záštitu převzal starosta města Dvůr Králové Ing. Jan Jarolím. Přijďte!! Podobnosti včetně čestné vstupenky najdete v článku.
Filmová trilogie ZAHRADNICTVÍ se skládá ze tří samostatných filmů odehrávajících se na pozadí nejdramatičtějších období minulého století a časově předchází oblíbenému snímku Pelíšky.Režie: Jan Hřebejk
Hrají: Ondřej Sokol, Aňa Geislerová, Jiří Macháček, Sabina Remundová aj.
Královédvorský Majáles navštívíme s našimi klienty v jeho druhé půlce, tedy v pondělí. Náš zájem se soustředí na kapelu Jelen, která vystoupí na samý závěr dvoudenního programu. Snad se už počasí umoudří:-)
Napínavá původní hra, fikce vycházející ze skutečných událostí jednotlivých postav, se odehrává v pankrácké věznici na konci léta 1945. Nastudovalo Švandovo divadlo. Hrají: Klára Cibulková, Réka Derszi, Eva Josefíková, Andrea Buršová, aj.

Nejoblíbenější akce klientů, kdy si díky Arnice mohou nakoupit dle vlastních představ a zájmů. Po nákupech následuje dobrá káva v restauraci U Slunce a vyjde z toho příjemné odpoledne. Díky, Arniko!
Nový český film režiséra Juliuse Ševčíka  Hrají: Karel Roden, Paul Nicholas, Dermot Crowley, Arly Jover, Gina Bramhill, Hanns Zischler, Eva Herzigová, Joan Blackham, Milton Welsh, Tim Preece, Martin Hofmann, Hoji Fortuna, Emília Vášáryová aj.
Na výletě do ZOO nás doprovodí tentokrát zaměstnanci ze Siemens.  
Tento den je vyhlášen jako Mezinárodní den firemního dobrovolnictví Give+Gain 2017. Tento den se propojí firmy na akcích, pořádaných neziskovými organizacemi. My bychom se rádi vypravili na Hrádek u Nechanic.
Přátelé a kamarádi našeho trvalého klienta  Josefa Zelmana uspořádali již čtvrtý rok benefiční akci na jeho počest. Tentokrát aukci výtvarných děl a fotografií.
Kapelu Čechomor není nutné představovat:-) Rádi se na ni vypravíme a bude tu určitě nezapomenutelný zážitek.
   1 2   

Podpořte Domov sv. Josefa

Světový den roztroušené sklerózy - KONCERT

kapela ATARES
středa 31. 5. 2017 v 18:00 hod.
v Bylinkové zahradě
plakát zde (dokument Adobe PDF)plakát zde

Camino na kolečkách

vozíčkář Honza Dušek                   do Santiaga de Compostela!

16. Svatoanenské zahradní slavnosti

Zveme Vás v sobotu 22. července
od 10:00 hodin

Děkujeme za Vaši podporuDěkujeme našim dárcům

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031