Kalendář akcí

Komedie / Drama / Romantický Česko,R
Režie:  Milan Cieslar
Hrají: Vilma Cibulková, Saša Rašilov nejml., Lenka Vlasáková, Sára Sandeva, Natalia Germani, Jiří Lábus, Filip Blažek, Pavel Kříž, Denis Šafařík, Jaroslav Černík, Eva Kozderková, Ivan Sochor, Andrea Hoffmannová aj.
Skvěle vystavěné hořkosladké drama o bezpodmínečné lásce, tanci a odpuštění. Na slavném Edinburgh Fringe festivalu získala tato hra v roce 2004 několik ocenění.
Divadlo Na Fidlovačce uvádí v české premiéře.
Hrají: Martina Randová a Iva Pazderková
Přijďte si s námi zacvičit. Již posedmé se koná celostátní akce Maraton s Roztroušenou Sklerózou, cvičení jako vyjádření solidarity s takto nemocnými, a již potřetí se sejdeme v Domově sv. Josefa. My cvičíme! Zapojíte se také?
Ochotníci z nedaleké Doubravice přijedou zahrát našim klientům opět divadlo.  "Kančí zub"  má podtitul - "dotačně duchařská veselohra". Scénář a režie: Dagmar Ruščáková, hrají: Lucie Baliharová, Gabriela Lašťovka, Dana Paulová a Dagmar Ruščáková. Vstupné dobrovolné bude věnováno na zvedací zařízení Domu sv. Kláry. PŘIJĎTE POBEJT!
Klienti se pojedou podívat na pohádku, hranou na ledě pod názvem "Lotrando a Zubejda". Dostali jsme pozvání od jedné ošetřovatelky, která tam také bruslí a hraje...:-)
Střední škola oděvní v Červeném Kostelci pořádá módní přehlídku, výtěžek daruje našim kolegům v Hospici Anežky České. Pojedeme se tam s našimi ženami - klientkami podívat...
Nová česká komedie režiséra Jiřího Vejdělka.  Hrají: Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Maciuchová, Emília Vášáryová, Martin Myšička, Boleslav Polívka aj. Bude to sranda!  
Nejoblíbenější akce našich klientů, kdy si mohou nakoupit dle přání, zboží osahat....a ještě si posedět u kafíčka a zákusku:-)
Ano. Výstava o projektu "Camino na kolečkách" se stěhuje z Křížové chodby Karolína do Domova sv. Josefa, konkrétně do Café Damián. 15. března přijede Petr Hirsch výstavu nainstalovat. Shlédnout ji můžete do 17. dubna, kdy se bude stěhovat do Broumova.
Stává se již tradicí, že na svátek sv. Josefa k nám přijíždějí kolegové z ostatních středisek Oblastní charity k neformálnímu sdílení a prohlídky areálu. Začínáme přímluvnou poutní mší sv. a pak se občerstvíme v Café Damián dobrou kávou.
   1 2   

  

   

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031