Kalendář akcí

Zpívající právník JUDr. Ivo Jahelka zpříjemní svým příznivcům večer na Šrámkové statku v Pileticích. Jeho soudničky jsou moudré, vtipné a ze života. Určitě to bude hezky prožitý večer i pro naše klienty.
A máme tu další ročník hudebního festivalu Hudební léto Kuks. Vypravíme se s našimi klienty na koncert Ivana Kusnjera - baryton a Aleše Bárty - varhany.
Nejoblíbenější a nejvíce obsazovaná akce. Tentokrát sraz u Kauflandu, poté ještě do kamenných obchůdků a zakončíme v restauraci U Slunce. Díéky, Arniko, že nám tak v hojném počtu pomůžeš!
Těšíme se na hezký večer v Restauraci U letců, kde nás hezky přijímají. Nejinak tomu bude určitě  i ve společnosti Věry Špinarové a jejich nestárnoucích hitů.
Slavnosti ku svátku patronky našeho kostela sv. Anny, letos již popatnácté!
Opět bohatý program na třech scénách po celý den. Svou návštěvou přispějete na dovybavení rehabilitace finančně náročnějšími zdravotnickými přístroji (motomed, rotoped).
Známá Jihočeská kapela Devítka s Honzou a Jindřiškou Brožovými zavítá na Šrámkův statek. Ještě je máme v živé paměti z našeho adventního koncertu.
Těšíme se s klienty na pohodový  večer. Na statku je milo...
Nový český film Jana Hřebejka, drama
hrají: Zuzana Mauréry, Peter Bebjak, Csongor Kassai, Martin Havelka, Zuzana Konečná, Ondřej Malý, Attila Mokos, Éva Bandor, Richard Labuda, Lukáš Pelč

Podpořte Domov sv. Josefa

Aktuálně pro veřejnost:


Běžím pro Domov sv. Josefa,
BĚŽÍM PRO DOBROU VĚC!!


Registrace do 20.8.2016.


ADVENTNÍ SPIRITUÁL KVINTET
28. listopadu od 19.00
Divadlo Beránek Náchod
.

Děkujeme za Vaši podporuDěkujeme našim dárcům

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031