Kalendář akcí

Legenda jazzu Laco Deczi vystoupí na krásné, historické přehradě Les Království. Tento večer nastartuje sérii 9 koncertů po celé léto, které pořádá v rámci Kulturního léta na Přehradě Štěrbova vila.
Tajemný pohádkový příběh o dobru, zlu a zázraku lásky s hudbou a písněmi úspěšného zpěváka a skladatele Michala Hrůzy. Ten k nám přijede na Anenské slavnosti!!!!Klienti se už těší...
Nejoblíbenější akce klientů. Vydáme se do nákupní zóny ve Dvoře Králové a pak se přemístíme do centra, kde využijeme zahrádku restaurace U Slunce.
Letní parket Výrava láká opět milovníky kapel a prázdninového "paření!:-)
Tentokrát to bude kapela Divokej Bill a Poletíme?
Výlet na starobylou romantickou přehradu poblíž Dvora Králové si uděláme tentokrát s mezinárodními dobrovolníky, kteří budou pomáhat a cempovat v Domově v tomto čase. Každý klient bude mít svého a bude to zajímavý mezinárodní dialog:-)
Největší prezentační a benefiční akce Domova sv. Josefa je tu! Začínáme poutní mší svatou s barokním doprovodem. Poté se rozběhne na 3 žánrově odlišných scénách bohatý kulturní program i program doprovodný. Srdečně Vás zveme!
Poznáváme okolí - tentokrát se podíváme do perly  baroka - na Kuks. Mezinárodním dobrovolníkům se tam bude určitě líbit, stejně jako našim klientům.
Další z koncertů v rámci Kulturního léta na přehradě Les Království. Tentokrát legendární Wabi Daněk. Kdo by si rád nezazpíval hity trempů jako je Rosa na kolejích??

Podpořte Domov sv. Josefa

 

Arnika slaví 15 let

Arniko, blahopřejeme k vašemu výročí a moc děkujeme za všechno, co děláte pro klienty našeho Domova!

Děkujeme za Vaši podporuDěkujeme našim dárcům

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31