Kalendář akcí

Přesně na astronomický čas pravého slunovratu tedy 21. 12. budeme  s Arnikou opět vítat zimu. Tentokrát účast slíbil i harmonikář z Nové Paky.
Koledy s harmonikou budou určitě zajímavé...
Vánoční atmosféru těsně před Štědrým dnem nám přijde navodit skupina mladých z Jaroměře a okolí SPRINGHIT. Chtěli by to mít už jako tradici...a to je milé a moc jim děkujeme! Zpívá jim to moc hezky, přijďte se přesvědčit na společenku ke krbu Domu sv. Josefa.  
Půlnoční mši svatou budeme mít v Domově jako každý rok.
"Nám, nám, narodil se...."
Naši klienti dostali pozvánku  od lidové muziky Šmikurnada na Tříkrálové zpívání. Kromě nám známé lidové Šmikurandy (vystoupila na Svatoanenských slavnostech) zahraje i Kostelecká cimbálová muzika a Kontrabasový kvartet Bumblebass.
Nejoblíbenější a nejvíce obsazovaná akce - nákupy s Arnikou.
Po Vánocích budou určitě slevy a to budou klienti určitě spokojeni.....Díky Arniko!
V zapadlé knihovně se schází nesourodá dvojice. Zakřiknutá knihovnice a suverénní zlatokopka. Co přinese toto setkání? Komedie o nečekaném přátelství a cestě ke svobodě. Divadlo Ungelt, hrají Alena Mihulová a Petra Nesvačilová
Česká romantická komedie o dvou "třicítkách". Hrají: Táňa Pauhofová, Klára Issová, Michał Żebrowski,  Ondřej Sokol, Petr Vaněk, Ľuboš Kostelný, Zuzana Kronerová, Luděk Sobota, Jan Budař, Petra Hřebíčková,  Václav Upír Krejčí, Leoš Mareš
S přednáškou na téma "Zatmění Slunce v Brazílii" přijede z hvězdárny v Úpici RNDr. Eva Marková CsC. Určitě zajímavé téma!
Studenti náchodského gymnázia František Šedivý a Adam Budař přijedou se svými humornými scénkami ala Mistr Bean. Dle diváků, kteří toto představení shlédli, je toto představení velmi věrné ! A hlavně je to velká sranda!  

Kalendář DSJ 2017


         objednávejte zde

     

Podpořte Domov sv. Josefa


Běžím pro Domov sv. Josefa,
BĚŽÍM PRO DOBROU VĚC!!

RunCzech - Běžím pro Domov sv. Josefa
1/2 SPORTISIMO MARATHON
Registrace do 31.12.2016

SVATOANENSKÉ SLAVNOSTI  

sobota 22.července 2017
areál Domova sv. Josefa
opět od 10:00

Děkujeme za Vaši podporuDěkujeme našim dárcům

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031