Kalendář akcí

Trhy předadventní, předvánoční...pro hezkou příjemnou atmosféru tohoto atraktivního místa se chceme s našimi klienty také vypravit. Je neuvěřitelné, že rok se s rokem sešel a už zas budou Vánoce...
Philharmonia připravuje mimořádný benefiční koncert na pomoc lidem nemocným  RS. Výnos ze vstupného bude věnován Domovu svatého Josefa v Žirči a Nadačnímu fondu Bělobrádek, jehož prostřednictvím budou podpořeni jednotliví pacienti trpící touto těžkou nemocí.
Vánoční prodejní výstava ve stylu vintage (starožitnictví) se uskuteční v barokním sklepení Domu sv. Damiána Žireč. Kromě nabídky zboží je pro organizátory (Jana Ježka a Adélu Hlouškovou) důležité "rozdávání radosti, klidu a míru" v předvánoční době.
Nadšené ochotnice Lucie Baliharová, Dana Paulů, Dagmar Ruščáková a Gabriela Laštovka přijedou zahrát příběh ze života 4 žen nejen pro naše klienty, alel i pro veřejnost. Vstupné bude dobrovolné a půjde na potřeby Domova. Upřímné díky!
Benefiční večer Petr Bende, Dalibor Dunovský, Michal Grombiřík a pěvecký sbor Carpe Diem ZUŠ –akustický koncert pro Farní charitu Dvůr Králové
http://www.hankuv-dum.cz/?ID=3&PID=504
Příjemná hodinka se zpěvem, s netradičními nástroji, s nácvikem jemné motoriky, s dobrou náladou - ideální rozptýlení pro naše klienty...
Advent přichází...ano 1. neděli adventní se pojedeme podívat na rozsvícení vánočního stromku do Dvora Králové. A také na folkovou kapelu Marien, kterou známe a máme ještě v živé paměti ze Svatoanenských slavností.
Legendární skupina Spirituál Kvintet zahraje a zazpívá na podporu Domova sv. Josefa. Koncert bude laděný na nastávající adventní dobu a také jako připomenutí 15. výročí vzniku tohoto ojedinělého zařízení.
Anděl Páně 2 je volným pokračováním úspěšné vánoční pohádky režiséra Jiřího Stracha s Ivanem Trojanem a Jiřím Dvořákem v hlavních rolích. V padventním čase se ni naši klienti pojedou rádi podívat.
V tento čas se objeví i v Domově známá trojice sv. Mikuláš, anděl i čert...obejdou všechny naše klienty. Tradice jsou tradice:-)
   1 2   

Kalendář DSJ 2017


         objednávejte zde

     

Podpořte Domov sv. Josefa


Běžím pro Domov sv. Josefa,
BĚŽÍM PRO DOBROU VĚC!!

RunCzech - Běžím pro Domov sv. Josefa
1/2 SPORTISIMO MARATHON
Registrace do 31.12.2016

Děkujeme za Vaši podporuDěkujeme našim dárcům

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031