Kalendář akcí

V předvečer prvního máje pojedeme na Majáles do Dvora Králové. Konkrétně si pojedeme "zapařit" při koncertě "Vaťáků".  
Česká komedie režiséra Tomáše Svobody.
Hrají: Anna Polívková, Jakub Gottwald, Ester Geislerová, Eva Holubová, Bohumil Klepl, Marcela Nohýnková, Sára Friedlanderová, Jaroslav Plesl, Roman Blumaier, Braňo Holiček, a mnoho dalších.  
Divadelní komedie Divadla Kalich.
hrají: Radek Holub, Bára Hrzánová, Radek Zima a Johana Tesařová nebo Miluše Hradská nebo Jana Jiskrová
Je tu jaro a s ním i spousta možností vyrazit na výlet. Prvním z nich bude výlet s firemními dobrovolníky firmy Siemens Trutnov do nedaleké ZOO. Pan ředitel nám nechal vstupenky pro klienty zadarmo:-) DĚKUJEME!!
Pravidelná oblíbená akce klientů po nákupech. Díky našim dobrovolníkům z Arniky si klienti mohou nakoupit podle svých představ a ještě si posedí v jedné nejmenované restauraci:-)  
A máme tady málem léto! Na letním parketu na Výravě otevíráme sezónu oblíbených nej kapel. Jedeme na kapely Mig 21 a Wohnout. Léto budiž pochváleno!:-)
Srdečně Vás zveme do kostela sv. Anny v Areálu Žireč. Hudební program v rámci tradiční Noci kostelů zahájí dětský smyčcový orchestr a soubor žáků ZUŠ ze Dvora Králové a Jaroměře, poté se můžete těšit na vystoupení mladého folkového písničkáře Michala Horáka.
A máme tu druhý výlet:-) Tentokrát s firmou Farmet, jehož zaměstnanci doprovodí naše klienty do Janských Lázní na Stezku korunami stromů. DĚKUJEME!
Hradišťan & Jiří Pavlica je ojedinělé hudební seskupení s vysokou uměleckou i interpretační úrovní. Od roku 1978 je uměleckým vedoucím Hradišťanu tvůrčí osobnost - houslista a hudební skladatel Jiří Pavlica  Tentokrát zahrají v Náchodě, pro Domov sv. Josefa.  Přijďte spolu s nimi podpořit naše nemocné ke Světovému dni roztroušené sklerózy.  
Cyklus besed o cestování, cyklistice, splněných snech a velkém dobrodružství
zakončených komentovanou prohlídkou.  
SRDEČNĚ ZVEME!!!

   1 2   

  

   

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031