Kalendář akcí

Bohatý kulturní program i doprovodný program v celém parku. Vystoupí celá řada těles ze Dvora Králové. Program vyvrcholí koncertem skupiny Jedličkova ústavu The Tap Tap v 17 hodin. Více na www.denvsech.cz
Nový český film Jana Hřebejka, drama
hrají: Zuzana Mauréry, Peter Bebjak, Csongor Kassai, Martin Havelka, Zuzana Konečná, Ondřej Malý, Attila Mokos, Éva Bandor, Richard Labuda, Lukáš Pelč
Zpěvačka Marcela Březinová je poslední dobou dost spojována s naším Domovem. Vystoupila třikrát na podporu Večera pro Josefa v Kolíně. Tentokrát svůj koncert věnuje klientům přímo v Domově. Akce je i pro veřejnost. Vstupné dobrovolné.
Oblíbený cíl výletů našich klientů. Někteří jedou poprvé, jiní opakovaně, ale pořád je to baví....ZOO k nám přistupuje velmi vstřícně a klientům se věnuje. Připraví jim nejeden nezapomenutelný zážitek v podobě hlazení hadů i jiných zvířat. Děkujeme!
Manželé Skramlíkovi opět pozvali naše klienty na farmu.  Podle posledních informací kozy sice prodali, ale ochutnávka bude! Panuje tam vždy pohoda a pohostinnost a posezení tam je připomínkou starých časů...Děkujeme!!
Firemní dobrovolníci z ČEZu doprovodí naše klienty do skalního městečka v Adršpachu. Díky jim se mohou naši vozíčkáři dostat za brány Domova do přírody a jsou za to moc vděčni. Děkujeme.
Rychlé šípy se staly okamžitě po premiéře jednou z nejúspěšnějších komedií Slováckého divadla poslední doby. Znalci Foglarových komiksů dozajista ocení půvabně zpracované příběhy pětice vzorných hochů. Klienti se těší, pojedeme dvakrát!
A je tu opět nejoblíbenější akce klientů. Osahat, koupit, co je libo:-) a ještě příjemné posezení s dobrovolníky z Arniky v hospůdce. Je třeba využít hezkých dnů babího léta. Nákupy - pro někoho nuda, pro naše klienty radost!
Naposled v této sezóně se naši klienti pojedou rozloučit s létem a kapelami na letní parket na Výravu. Tentokrát to bude legendární kapela Blue Effect. Ještě ji máme v živé paměti, když hrála u nás na Svatoanenských slavnostech.  
"Jak peníz tiše položený slepci, jsi tu můj podzime..." Trochu smutní, že léto odletělo, můžeme vítat podzim :-) Milé Arnice děkujeme za organizaci! Kolikátý podzim už vítáme??Kdo odpoví?:-)
   1 2   

Podpořte Domov sv. Josefa

Aktuálně pro veřejnost:


Běžím pro Domov sv. Josefa,
BĚŽÍM PRO DOBROU VĚC!!

RunCzech - Běžím pro Domov sv. Josefa
1/2 SPORTISIMO MARATHON
Registrace do 31. 12. 2016.

 

DOBROČINNÝ BAZAR
od 17. - 21. 10. 2016
sbor Církve bratrské Náchod
Pozvánka: obrázek JPEG

 

ADVENTNÍ SPIRITUÁL KVINTET
28.11.2016 od 19:00
Divadlo Beránek Náchod
 

Děkujeme za Vaši podporuDěkujeme našim dárcům

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930