Kalendář akcí

Příjemná hodinka se zpěvem, s netradičními nástroji, s nácvikem jemné motoriky, s dobrou náladou - ideální rozptýlení pro naše klienty...
Během 35 let společného soužití jednoho páru se odehraje mnohé...Život  Ivany a Václava Strnadových, které režisérka Helena Třeštíková v rámci projektu Manželské etudy sleduje se svou kamerou už od roku 1980.
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers uvádějí - Bude to jinak!
Znovu se tedy budeme společně radovat ze swingových kusů žhavých i sladkých, v každém případku však uchu lahodících a za srdce beroucích.:-)
Salonní francouzská komedie nabízející vysoce komický pohled na sebejisté zastánce svobodného myšlení.
Divadlo Verze Praha.
Hrají: Zach, Rybová, Janěková ml., Lněnička, Dolanský
Nejoblíbenější a nejvíce obsazovaná akce - prosté nakupování podle vlastního gusta. Obyčejná věc pro zdravého člověka, zážitek pro vozíčkáře žijícího za zdmi Domova...
Klienti uslyší neuvěřitelné zážitky odvážného vozíčkáře, nemocného RS Honzy Duška, který cestoval do Turecka za svým kamarádem a v květnu se chystá do Santiaga de Compostela na pouť dlouhou 600 km s poutníkem Petrem Hirschem.  
Celostátní akce na podporu nemocných RS pořádá Domov sv. Josefa již podruhé. Dobrá atmosféra zaručena. Záštitu převzal starosta města Dvůr Králové Ing. Jan Jarolím. Přijďte!! Podobnosti včetně čestné vstupenky najdete v článku.
Tanec s medvědem, staročeské zvyky o Fašanku, písně, scénky...to vše zahrají děti ze ZUŠ F.A. Šporka z Jaroměře. Vždycky přinesou klientům něco na zub a ještě přidají pokladničky s obnosem od lidí jaroměřských. .DĚKUJEME!!!
Nadšená fotografka a milovnice krásy přírody Denisa Mikešová přijde pro naše klienty uspořádat přednášku s promítáním fotografií. Téma: Rok v české přírodě.
Romantický a hudební český film -  film plný písniček a melodií od folklorních kořenů až po mladou rockovou současnost. Hrají: Pavel Kříž, Michalina Olszańska, Martin Dejdar, Maroš Kramár, Markéta Konvičková,  Eva Vejmělková, Jaromír Nohavica aj.
   1 2   

Podpořte Domov sv. Josefa

MaRS - cvičíme pro nemocné RS

Světový den roztroušené sklerózy - KONCERT

kapela ATARES
středa 31. 5. 2017 v 18:00 hod.
v Bylinkové zahradě

16. Svatoanenské zahradní slavnosti

Zveme Vás v sobotu 22. července
od 10:00 hodin

Děkujeme za Vaši podporuDěkujeme našim dárcům

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728