Kalendář akcí

Celostátní akce na podporu nemocných RS pořádá Domov sv. Josefa již podruhé. Dobrá atmosféra zaručena. Záštitu převzal starosta města Dvůr Králové Ing. Jan Jarolím. Přijďte!! Podobnosti včetně čestné vstupenky najdete v článku.
Tanec s medvědem, staročeské zvyky o Fašanku, písně, scénky...to vše zahrají děti ze ZUŠ F.A. Šporka z Jaroměře. Vždycky přinesou klientům něco na zub a ještě přidají pokladničky s obnosem od lidí jaroměřských. .DĚKUJEME!!!
Nadšená fotografka a milovnice krásy přírody Denisa Mikešová přijde pro naše klienty uspořádat přednášku s promítáním fotografií. Téma: Rok v české přírodě.
Romantický a hudební český film -  film plný písniček a melodií od folklorních kořenů až po mladou rockovou současnost. Hrají: Pavel Kříž, Michalina Olszańska, Martin Dejdar, Maroš Kramár, Markéta Konvičková,  Eva Vejmělková, Jaromír Nohavica aj.
Žalman & Spol + Wabi Daněk & Miloš Dvořáček  
      Narozeninový speciální dvojkoncert  
      k 70. narozeninám Žalmana Lohonky.
Nejvíce oblíbená akce klientů. Nemohou se nabažit prohlížení zboží všeho druhu. Nebude chybět ani posezení při dobré kávě v restauraci. Děkujeme předem dobrovolníkům z Arniky, bez kterých by to nešlo....
Swing je vynikající muzika, která přináší oživující a omlazující zážitek. Pro mladé je objevem a trendem, pro starší nestárnoucí záležitostí - zkrátka swing
Studio Ypsilon Praha.  
Netřeba představovat tradiční akci - pokolikáté už? Ale to je radostné vítání, co říkáte? Odpoledne plné dobré zábavy, soutěží? Muziky? Necháme se překvapit. Ale Arnika=něco dobrého na zub:-) Těšíme se!
Nejznámějšího českého folkového a trampského písničkáře jistě netřeba představovat, vždyť jeho písně se učí i děti ve školách z čítanek. Po dvou letech odmlky se nyní rozhodl znovu se postavit na "prkna" a vyslyšet přání svých fanoušků.
Pouť k našemu patronu, sv. Josefu začne mší svatou s hudebním doprovodem a poté bude následovat posezení v kavárně se sdílením s kolegy z našich sesterských středisek. Možná přijde i překvapení :-)Ukážeme jim novinku našeho areálu.  
   1 2   

Podpořte Domov sv. Josefa

Aukce pro Josefa

AUKCE PRO JOSEFA (obrázek JPEG)AUKCE PRO JOSEFA

květen 2017 v Kolíně

Camino na kolečkách

vozíčkář Honza Dušek                   do Santiaga de Compostela!

Světový den roztroušené sklerózy - KONCERT

kapela ATARES
středa 31. 5. 2017 v 18:00 hod.
v Bylinkové zahradě
plakát zde (dokument Adobe PDF)plakát zde

16. Svatoanenské zahradní slavnosti

Zveme Vás v sobotu 22. července
od 10:00 hodin

Děkujeme za Vaši podporuDěkujeme našim dárcům

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031