Seznam článků

Městečko Chodouň  (9 km od Berouna) není velké, má 689 obyvatel.  Ale jeho obyvatelé mají velká srdce. Každým rokem pořádají akci pod názvem Dobročinný jarmark. Téma letošního jarmarku byla Magda S. a její nemoc roztroušená skleróza.

Jmenuji se Petra a jsem zdravotní sestra. Jak vypadá moje práce? Starám se o klienty, rozdávám léky, řeším administrativu a hlídám okna. Ano, mezi mnoho mých povinností patří i každodenní manipulace se sto let starými okny. „Co na tom je?“ ptají se mě často lidé.

Pro sportovní fanoušky tady máme novinku! Domov sv. Josefa můžete podpořit i nákupem dresu slavného hokejisty Petra Sýkory. Přispějete tak na výměnu nových oken. Prosíme o sdílení.

Poutník Petr Hirsch a Domov sv. Josefa srdečně zvou na 2. benefiční pouť. Pojďme  podpořit Domov sv. Josefa putováním Jakubskou cestou malebnými kouty české krajiny a pookřát na těle i na duši.
Přihlášky na webu poutníka Petra Hirsche

Návštěvníci závěrečného koncertu dirigentských kurzů zaplnili v pátek 26. 4. večer sál Filharmonie v Hradci Králové.  Vyznavači vážné hudby dobrovolným vstupným přispěli na podporu Domova sv. Josefa.

Marian Jurečka a Porta Benefica přijeli v sobotu 27. dubna 2019 a uspořádali benefiční koncert věnovaný na podporu nových oken v Domově sv. Josefa.  Porta Benefica včele s Jurečkou mají za sebou již několik desítek benefičních koncertů a pomohli mnoha zajímavým projektům.

Vás a Vaše přátele srdečně zve na JARMÁREK JARNÍ.
V pátek 22.3. a sobotu 23.3.2018 od 9 do 16 hodin
na Vás v kavárně Damián čekají dekorace, misky, zvonkohry, aromalampy, květináče a další výrobky z hlíny dělané s láskou!

Poslední březnovou sobotu zavítají do Domova sv. Josefa elitní české rychlobruslařky - Martina Sáblíková a Nikola Zdráhalová. Přijedou zahájit kampaň na výměnu oken v Domě sv. Josefa, která jsou ve špatném technickém stavu a v letošním roce bude probíhat jejich nákladná výměna. Zároveň podpoří sociální podnik Pro-Charitu.

8. ročník sportovní a benefiční akce na podporu pacientů s roztroušenou sklerózou – cvičíme všichni, cvičíme společně

Všem, kdo podpořil v pořadí devatenáctou Tříkrálovou sbírku, největší dobrovolnickou akci Charity ČR, patří velký dík! Stejně jako všem těm dobrovolníkům, kteří opravdu nezištně věnují svůj čas, energii a hlasivky na potřebné věci těm, kterým dnešní společnost na růžích příliš neustlala.

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20   

  

   

Komorní orchestr
Slávy Vorlové

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031