Příznivci muziky Hradišťanu a Domova sv. Josefa prožili nevšední večer v náchodském Beránku

Příznivci muziky Hradišťanu a Domova sv. Josefa prožili nevšední večer v náchodském Beránku

Ojedinělé hudební seskupení s vysokou uměleckou i interpretační úrovní Hradišťan, zavítalo poslední májový večer mezi své příznivce do Divadla dr. Josefa Čížka v Náchodě. Potěšilo a pohladilo po duši nejen milovníky tradiční a lidové hudby, ale i sympatizanty Domova sv. Josefa.

Koncert se konal ke Světovému dni roztroušené sklerózy a jeho výtěžek bude v tomto ojedinělém zařízení použit k  zajištění odborné a cílené rehabilitační péče pro vážně nemocné roztroušenou sklerózou mozkomíšní.

Výtěžek večera dosáhl k částce 150 tis. Kč. Hlavním sponzorem koncertu byla královéhradecká firma Global Collect, s.r.o. Koncert se uskutečnil pod záštitou MVDr. Pavla Bělobrádka, Ph.D, MPA, místopředsedy vlády a předsedy KDU-ČSL.   

Závěrem bychom chtěli poděkovat Beránku Náchod, a.s. za vstřícnost a poskytnutí noblesního prostředí zdarma, i ostatním sponzorům (Suchánek Walraven s.r.o., Teza s.r.o. Česká Třebová, Lexika s.r.o. Bratislava, Karel Špelda aj.)  a samozřejmě panu Pavlicovi a celému Hradišťanu.  Byli  skvělí nejen jako muzikanti, ale i jako lidé.  

  

   

Komorní orchestr
Slávy Vorlové

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031