Pomáháme nemocným roztroušenou sklerózou žít plnohodnotný život.

Roztroušená skleróza je jedno z nejčastějších a nejvážnějších neurologických onemocnění, které způsobuje postupné ochabování svalstva.

Domov sv. Josefa je modelové a jediné zařízení v České republice, které poskytuje nemocným roztroušenou sklerózou komplexní lůžkovou péči zaměřenou na specializovanou rehabilitaci.

• 1 poslání • 5 cílů • 480 pobytů ročně • 18 937 hodin rehabilitace za rok •


"Domov není místo, kde bydlíš,
ale místo, kde Ti rozumějí."   Ch. Morgenstern

 

Připravované akce

- AKCE PRO KLIENTY A VEŘEJNOST-
Koncert pro Domov sv. Josefa - výtěžek na nová okna
25 členný hudební soubor převážně z Náchoda s programem:
Jan Křtitel Vaňhal: Symfonie C-dur
Frédéric Chopin: Klavírní koncert č. 2 f-moll
sólistka Olena Ivaněnko
-AKCE PRO KLIENTY-
Koncertem kapel Trautenberk, Visací zámek a Mňága a Žďorp zahajujeme novou sezónu:-) Léto je za dveřmi!

Poslední články

všechny články

Městečko Chodouň  (9 km od Berouna) není velké, má 689 obyvatel.  Ale jeho obyvatelé mají velká srdce. Každým rokem pořádají akci pod názvem Dobročinný jarmark. Téma letošního jarmarku byla Magda S. a její nemoc roztroušená skleróza.

Jmenuji se Petra a jsem zdravotní sestra. Jak vypadá moje práce? Starám se o klienty, rozdávám léky, řeším administrativu a hlídám okna. Ano, mezi mnoho mých povinností patří i každodenní manipulace se sto let starými okny. „Co na tom je?“ ptají se mě často lidé.

Pro sportovní fanoušky tady máme novinku! Domov sv. Josefa můžete podpořit i nákupem dresu slavného hokejisty Petra Sýkory. Přispějete tak na výměnu nových oken. Prosíme o sdílení.

Poutník Petr Hirsch a Domov sv. Josefa srdečně zvou na 2. benefiční pouť. Pojďme  podpořit Domov sv. Josefa putováním Jakubskou cestou malebnými kouty české krajiny a pookřát na těle i na duši.
Přihlášky na webu poutníka Petra Hirsche

Návštěvníci závěrečného koncertu dirigentských kurzů zaplnili v pátek 26. 4. večer sál Filharmonie v Hradci Králové.  Vyznavači vážné hudby dobrovolným vstupným přispěli na podporu Domova sv. Josefa.

  

   

Komorní orchestr
Slávy Vorlové

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031